1,652 👁‍🗨,  10 היום –

פייסיוגה הינה דרך טבעית לחיזוק ומיצוק שרירי הפנים ללא שימוש בכימיקלים וניתוחים.
השיטה משלבת נשימות, תרגילי פנים ומנח גוף על מנת לאמן את שרירי הפנים, באותו אופן בו אנו מאמנות ומחזקות את שרירי הגוף שלנו

בחרנו להציג לכן את השיטה המיוחדת של טליה, מכיוון שאנו מאמינים שכל שגרת טיפוח טובה ובריאה צריכה להכיל גם ספורט בתוכה ומאמץ פנימי בנוסף לליווי תכשירי הטיפוח המועלים שיש בשוק היום.
השיטה לא סותרת זאת!
אלא מוסיפה לשגרת הטיפוח שלך, חיזוק חיובי וכיפי!

יוגה לפנים 

הכירי את טליה חיון מאמנת בשיטת פייס-יוגה

מאמנת בשיטת "פייסיוגה- פיט" לחיטוב ועיצוב הפנים במו ידייך.

איך הגעת לתחום?

תמיד הייתי בתחום הקוסטיקה והיופי, תמיד התעניינתי בכל מה שחדש ונותן תוצאות ואפילו תוצאות מהירות. במשך כל חיי ניסיתי והתנסיתי בקרמים, טיפולים שלא הניבו תוצאות – חלקם יותר וחלקם פחות, אך התוצאות לא היו כפי שציפיתי.

המודעות לעיסויי בפנים תמיד היתה, ותוך כדי חקירה מעמיקה יותר של הנושא , הגעתי לפייס יוגה – אימון לשרירי הפנים. התחלתי לנסות באיזור הבעייתי שהפריע לי הכי הרבה וזה המצח (הייתי עושה טיפולי בוטוקס למצח ולעיניים – במשך הזמן התחלתי גם לשים לב שהתדירות בין טיפול לטיפול מתקצרת והסכומים של טיפול כזה רק הלכו וגדלו כי התווספו אזורים נוספים),

בדיוק כשהייתי צריכה ללכת ולחדש, גיליתי את השיטה והחלטתי להתאפק בכל הכח ולנסות ולראות אם באמת רואים תוצאות. ולהפתעתי תוך כמעט שבועיים ימים ראיתי שיפור משמעותי וזה כמובן אחרי התמדה יומיומית

מה משך אותך להיות מאמנת בתחום הזה?

כל פעם שאני רואה אישה שמתחיל אצלה השינוי,
שהיא מתמידה ושמחה ושהשיטה
נותנת לה הרגשה טובה, אני כל כך גאה בה – אפילו שאישית אני לא מכירה אותה,
אני כל כך נהנית לעזור ולתת אפשרות חלופית וייחודית לשיפור ושינוי שגרת הטיפוח היומיומית של כל אחת ואחת.

השיטה מתאימה לכלל הנשים , ללא צורך במאמץ גופני כל שהוא, כל אחת יכולה לעשות פייסיוגה בזמן שלה, בבית שלה ובפרטיות שלה .

 1,653 👁‍🗨,  11 היום –

טליה מסבירה , כיצד להיפטר מקמטים בין הגבות בעזרת פייס-יוגה

כן זה אפשרי!

אני יודעת שהקמטים בין הגבות עשויים להיות מאוד מתסכלים ומשווים לנו מראה לא רגוע ואף זועף. והם אכן מעצבנים ועקשניים.
אלו קמטים מאוד נפוצים, וזאת מכיוון שהגבות שלנו אחראיות לכל כך הרבה מהבעות הפנים שלנו במהלך היום.
בכל הנוגע להיפטר ולהפחית את הקמטים, הכל מסתכם באימון ובהרגעה של שרירים אלו .וזאת משום שהשרירים הם אלו שיצרו את הקמטים הללו מלכתחילה . 
נכון, תהליך ההזדקנות הוא תהליך טבעי, וישנם גורמים משפיעים על כמה מוקדם אנו עשויים לפתח קמטים במצח. על ידי מודעות לגורמים אלה וביצוע שינויים ספציפיים באורח החיים, ניתן יהיה להשפיע על התפתחותם ועל חומרתם של קמטים אלה.

הדבר העיקרי שחשוב לדעת:
בתחילת שנות השלושים לחיינו ניתן להבחין בקמטים גם כאשר איננו מביעות או מרימות את הגבות, הסיבה לכך היא שהעור דומה לכל חומר, לאורך זמן, אם הוא מקופל בצורה אחת, שוב ושוב זה ישאיר חותם קבוע, קמטים תמידיים על העור נוטים ליצור קו עמוק יותר.

על ידי צמצום תנועת הגבות כלפי פנים ושליטה על השריר אנו יכולות לסייע במניעת קמטי ה – 11 שנוצרים מוקדם.נסי להיות מודעת לזמן בו את עשויה לכווץ בין הגבות. אם את מגלה שאת אקספרסיבית באופן טבעי ונוטה לעשות זאת לעיתים קרובות במהלך שיחה, נסי להיות מודעת באופן מודע לזמנים שאת עושה זאת ונסי לשבור הרגל זה.

וכמובן, אמני את שרירי המצח ועל ידי כך תרגיעי ותאריכי את שריר הפרונטליס. ובכך תפחיתי את התנועה כלפי פנים של הגבה ותעצרי את התקמטות העור. 
על ידי אימון שרירי המצח את לומדת לבודד את השרירים ובכך האימון עוזר לשבור את ההרגל של עודף הבעות פנים, מתקן גבות לא סימטריות, מתקן את קמטי ה – 11 הנמצאים בין הגבות ומונע התפתחות עמוקה יותר של הקמטים במצח ממה שקורה בלי אימון ממוקד ונכון.

לסיכום, על מנת להפחית את הקמטים  במצח ובין הגבות , השילוב הנכון של מודעות, תרגול ועיסוי, יכול לשפר את מראה העור ומרקמו, לסייע בעיכוב הידרדרות בבריאות העור ועשוי לאורך זמן לסייע בהפחתת מראה קמטי המצח וקמטי הזעף .

ע"י אימון שרירי הפנים ועיסויים העור יודע לתקן את עצמו ביעילות ויוצר תאי עור חדשים, הוא מחדש את זרימת הדם והחמצן ובונה מחדש את הקולגן והאלסטין המעניקים לעורנו את התחושה הצעירה, הקפיצית והחלקה שלו.

 

איך תשלבו פייס-יוגה בשגרת הטיפוח שלכן?

את טליה  תוכלי למצוא בקהילת הטיפוח שלנו "מטופחות לעשות את זה נכון" בה היא מפרסמת טיפים ודברים מהתחום שלה בכל יום שלישי בתקופה הקרובה.

בנוסף תוכלי להנות כאן בבלוג שלנו מעוד כתבות בתחום ודברים נוספים.
את תמיד מוזמנות לשאול שאלות להתייעץ וללמוד עוד …

מאמרים נוספים שיוכלו לעניין אותך ...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *