הצהרת נגישות

כמוגדר בתקנות הנגישות מתוך רצון לתת שירות לכלל לקוחותיה וכן כמתחייב בחוק,URB COSMETICS הנגישה את אתר האינטרנט לאנשים עם מוגבלויות. 
עמוד זה הוקם במטרה ליידע אותך כיצד ניתן ליהנות מהסדרי הנגישות של האתר .

מהו אתר נגיש ומהי חשיבות הנגשת האתר?

אתר ו/ או דף אינטרנט נגיש, הוא כזה שאנשים עם מוגבלויות יכולים לגלוש (לבקר) בו כמו כל אדם אחר.
URB COSMETICS  רואה חשיבות רבה בהנגשת האתר לאנשים עם מוגבלויות, ובכך לאפשר למרבית האוכלוסייה לגלוש באתר זה בקלות ובנוחות.
על מנת לאפשר נגישות זו, אתר זה נבנה ברמת נגישות AA בהתאם להוראות הנגישות המופיעים ב"חוק שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, תשנ"ח 1998",
"תקן ישראלי ת"י 5568" והנחיות לנגישות תכנים באינטרנט "W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0, level"".

מטרתו של חלק זה באתר הינו יידוע בדבר הסדרי הנגישות של החברה. 

יידוע כלל עובדי החברה, כלל עובדי המשרד יודעו אודות חובות החוק תוך דגש על איסור אפליה, מתן שירות שוויוני בסביבה מכילה, ועל הסדרי הנגישות של החברה ללקוחות עם מוגבלות.

הדרכות שירות לעובדים, עובדי השירות הוכשרו במתן שירות לאנשים עם מוגבלויות כמו גם מנהלי המוקדים.

מוקדי שירות טלפוני, מוקדי השירות שלנו זמינים ונגישים עבור כלל לקוחותינו, לרבות אנשים עם מוגבלות. המענה הקולי מותאם והינו ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה פשוטה.

מסירת מידע בפורמט נגיש, החברה מעמידה עבור לקוחותיה אפשרות לקבלת מידע בפורמטים נגישים. מסירת המידע הינה ללא עלות ומיועדת עבור אנשים עם מוגבלות. לפניות ומידע בנושא נגישות ניתן ליצור קשר עם רכזת הנגישות של החברה כפי שמופיע בהמשך.

נגישות באינטרנט, החברה פעלה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 – " קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט"  לרמה   AA.תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת  – Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. יש להדגיש כי החברה פועלת באופן שוטף  להנגשת אתרי החברה. הנגשת המסמכים מתבצעת בהתאם לדרישות התקנות בכפוף לפטור הניתנים ע"י המחוקק. במידה ונתקלתם בקובץ שאינו נגיש, והנכם זקוקים לפורמט מונגש, אנא פנו אל רכז/ת הנגישות ונעברו בהקדם בגרסה נגישהאנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

אמצעי הנגישות באתר:

  • תקינה – האתר נתמך ע"י הדפדפנים נפוצים, בגרסתם העדכנית ביותר.
  • הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב-10%. כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים Ctrl"" ו "-" (קונטרול ומינוס).
  • הפעלת האתר באמצעות מקלדת – גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן.
  •  תמיכה בטכנולוגיות מסייעות- אתר זה הינו אתר נגיש המותאם לצפייה גם לאנשים עם מוגבלות ומאפשר תמיכה בתוכנת קריאת מסך. כדי לוודא את נגישות תוכן האתר האתר נבדק  בתוכנת קרא מסך NVDA 

סייגים לנגישות

"URB COSMETICS " פועלת רבות על מנת להנגיש את שירותיה לציבור אנשים עם מוגבלויות במטרה להעניק חווית שרות העונה לצרכיו הייחודיים. בימים אלו החברה משקיעה משאבים רבים בכדי לאפשר נגישות מלאה בשירות ובנהלים, בהתאם לנדרש בחוק. למרות מאמצינו להנגיש את כלל האלמנטים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים שטרם נגישים. במידה ומצאתם מידע ו/או מבנה שלדעתכם אינו הונגש כראוי, נשמח אם תאירו את תשומת ליבנו.

 

רכז נגישות – יצירת קשר:

אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, ניתן לפנות לצוות שירות הלקוחות שלנו ו/או לרכז הנגישות בארגון בימים א׳-ה׳ בין השעות 10:00 עד 16:00

שירות לקוחות | טלפון: 050-8887558  או בכתובת אימייל: [email protected]

פנינה נעים רכז הנגישות בארגון | טלפון: 050-8887558  | כתובת אימייל:[email protected]