רכישה בטוחה באתר
URB COSMETICS.COM

אתר URB COSMETICS משקיע רבות בשדרוג ופיתוח משאבי תוכנה ומערכות ניטור עם חומות אש בכדי שלא תתאפר חדירה לבטחון המידע של הלקוחות כחלק מפעילות השוטפת של האתר.

 

היכן נמצאים שרתי האתר ?

שרתי האתר מאוחסנים בחוות השרתים המאובטחת dreamvps.com חברה עולמית לאחסון שרתים ובטחון מידע ושרותי פיתוח מהטובים בעולם.

כיצד מאובטחים פרטי החיוב באתר URB COSMETICS.COM?

חברות האשראי בעולם הקימו פורום של אנשי מקצוע בשם PCI Security Standards Council. בפורום חברים חברות האשראי וחברות אבטחה מהגדולות בעולם. הפורום הוקם לבדוק כיצד ניתן לצמצם את גנבות האשראי בעולם. לאחר זמן מה, הם הפיצו את תקן DSS. התקן מנחה ארגונים כיצד לעבוד עם נתוני כרטיס האשראי בעסק בצורה מאובטחת. התקן מבחין בין 4 סוגי עסקים ולכל סוג עסק יש דרישות אבטחה שונות.

URB COSMETICS גאה לעבוד עם מערכת אישורית זהב מבית קארדקום בע"מ העומדת בתקן PCI DSS Level 1

שרת הסליקה מנותק לחלוטין משרתי אתר URB COSMETICS  ולכן לא ניתן להגיע לפרטי כרטיס האשראי שלכם דרך האתר. יתירה מזאת, פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים כלל בשום שרת אלא מועברים ישירות לסליקה חד פעמית.

האם האתר URB COSMETICS שומר את פרטי האשראי לרכישה הבאה?

ממש לא! בגלל רמת האבטחה האתר אינו שומר את פרטי האשראי של הלקוחות ואינו יכול לעשות זאת מכיוון שהוא לא עובר דרכו אלה מגיע ישירות לחברת האשראי לאישור ואחר כך נמחק.

איזה כרטיסים אפשר להשתמש באתר של URB COSMETICS ?

אתר URB COSMETICS מאפשר רכישה בכל צורה שנוחה ללקוח:
יש אפשרות לרכוש בכל סוגי כרטיסי האשראי כגון  ויזה, דיינרס, מסטארקארד,ישראכרט, דיירקט, אמריקן אקספרס, MAX כרטיס דואר נטען, כרטיסים חוץ בנקאיים- לצורך הבהרה כל הכרטיסים שאפשר להשתמש בישראל אפשר להשתמש באתר URB COSMETICS.
כמובן שזה מתאפר לנו עקב השיתוף פעולה והוותק שיש לאתר יחד עם אבטחת המידע חברות האחסון וחברות הסליקה המחמירות הקיימים באתר.

האם יש עוד דרכים להשתמש בכדי לרכוש שלא על ידי כרטיס אשראי?

כן גם על זה חשבנו! והתאמנו את עצמנו ללקוחות.
יש כמה דרכים נוספות לרכוש
1. תשלום מאובטח ב- PayPal
2. תשלום מאובטח ב-BIT
3. תשלום מאובטח דרך נציג חברה באמצעות הטלפון 050-8887558

תשלום באמצעות PayPal:

ניתן לרכוש דרך תשלום מאובטח של PayPal – בסיום הרכישה ניתן לבחור באופציית התשלום הנחה לך בין האפשריות ניתן לבחור תשלום באמצעות  PayPal וכך לבצע רכישה דרך PayPal

תשלום באמצעות BIT:

דרך חדשה ועדכנית במיוחד בסיום הרכישה ניתן לבחור באופציית התשלום הנחה לך בין האפשריות ניתן לבחור תשלום באמצעות BIT.
התשלום מבוצע בשני חלקים הראשון זה אישור הזמנה מיד אחר כך נשלח אל הלקוח בקשת תשלום על הסכום ההזמה לאחר שהלקוח מאשר את התשלום ההזמנה יוצאת לעבודה ונכנסת כהזמנה רגילה למערכת והלקוח מקבל אישור הזמנה וקבלה למייל.
נדרש לציין שפעולה זאת נעשת על ידי שירות הלקוחות מתוך הצורך לתת ללקוח את הדרך הנוחה ביותר לתשלום, ולכן בסופי שבוע ההזמנה תמתין לטיפול עד תחילת יום העסקים.

תשלום באמצעות רכישה טלפונית:

בנוסף ניתן לבצע רכישה טלפונית על ידי נציגים של החברה בטלפון 050-8887558  להזמנה זו אין הבדל בן הזמנה רגילה ונדרש לסיים את העגלה ולשלוח את פרטי ההזמנה באתר ומיד אחר כך נציג יקשר בכדי לסגור את ההזמנה – חשוב לציין שאפשרות זאת ניתנת בזמן ששירותה לקוחות פעיל ועובד על פי סדר הזמנות והשארת פרטים.

 

לעוד פרטים נוספים ניתן לפנות לתיבת המייל של החברה [email protected] או להתקשר
050-8887558 בנוסף קיים גם אפשרות לשלוח ווצאפ לשירות הלקוחות של החברה ולקבל מענה בנושא.