הוראות שימוש

הטיפול היומי:
נקיון הפנים.

שלב ראשון: נרטיב את הפנים במים, ניקח טיפה מהסבון Loofah Facial Soap סבון פילינג פנים מקצועי בכמות קטנה על היד ונתחיל קרצוף יסודי לעור הפנים נעבור על כל מקום פעם עד פעמים ונקרצף בתנועה מעגלית עם כיון השעון ונגד כיון השעון כמה פעמים כדי לנקות בצורה טובה למשך 2-3 דקות – בסיום נשטוף את הפנים במים מומלץ לשטוף עם זרם פושר וללא מגע יד לייבש עם מגבת נקייה, יייבוש עם המגבת בצורת טפיחה.

שלב שני: ניקח מעט Youth Essence Serum סרום מרוכז למתיחה ונמרח על עור הפנים בצורת חדירה נגד כיוון הכמת ועל כל הפנים בצורה אחידה.
נמשיך לשלב השלישי ללא הפסקה

שלב שלישי: נקח Juveness De-Wrinkle Cream קרם פנים ממצק ומעלים קמטים  עם 2 אצבעות ונתחיל במריחה כשהעור עדיין לח מהסרום נמרח על אזורי הקמט נגד כיון הקמט כאילו אנחנו מנסים ליישר – הקרם יעזור לשפר את מראה הקמט. – כך נעשה בכל מקום שבו יש קמטים וקמטוטים.

שלב רביעי:  ניקח מעט Contura Eye Cream קרם עיניים ממצק ומחדש נמרח על אזור העין וסביבת העין צידי העין חשוב מאוד להמתין עד שחומר מתייבש ולעשות זאת כל יום.

 

טיפים להצלחה:
חזרו על פעולה זו פעם עד פעמיים ביום -חשוב לבצע זאת על עור פנים נקי.

חשוב לדעת אם אנחו רוצים להתאפר ניתן לעשות זאת מייד אחרי שהחומר מתייבש ולהתנהג כרגיל.
נוסף עור הפנים שלנו דורש טיפל גם עם מסכה יש לך כאן אפשרות להנות מטיפול פנים שבועי שיעזרו לך להות מעור פנים מטופל לאורך זמן.

את יכולה להנות מעוד מוצרים

זה הזמן להמשיך את שיגרת הטיפוח שלך.
יש לך קופון LTV15  המקנה לך 15% הנחה 
בחרי לך מסכה טובה ותמשכי גם לטיפול ניקוי פנים אחת לשבוע

-50%
המלאי אזל
319
-40%
המלאי אזל

אנטי אייג'ינג

מסכת בוץ mud

249
-14%
המלאי אזל
-28%
המלאי אזל
-5%
המלאי אזל
330
-30%
-22%
-30%
המלאי אזל
349