בין אם אתם סובלים מבעיות בריאות ספציפיות: מחלות עור, דלקות מפרקים או תפקוד לקוי של מערכת העיכול, ובין אם אתם בריאים לחלוטין – שתייה יומיומית של ג'ל אלוורה, יכולה רק לשפר את מצבכם הבריאותי ואת איזון מערכות הגוף השונות.

שתיית ג'ל אלוורה מסייעת לטיפול בבעיות רפואיות כרוניות וחולפות ומחזקת את תפקודו של של הגוף הבריא.
תפקודן של מערכת החיסון ומערכת העיכול, גמישותו של העור ותחושת החיוניות והמרץ יזכו לריענון והעצמה כתוצאה ממנה יומיומית מרוכזת של ג'ל אלוורה פעיל ומיוצב – צמח על המכיל חומרים אנטיביוטיים ואנטי-וירליים טבעיים, ואת כל חומצות האמינו, הויטמינים והמינרלים הנדרשים לגוף האדם.

אלוורה – המכונה "צמח הרפואי"

קבלו את 10 הסיבות לשתיית אלוורה 

1מקור מוביל בעולם לוויטמינים
ג’ל האלו ורה מכיל מגוון רחב של ויטמינים – אפילו שרידים של ויטמין B12 שנדיר מאוד למצוא בצמחים. פרט לוויטמין A, הוא מכיל גם ויטמינים מקבוצה B, ויטמין C, ויטמין E וחומצה פולית. רבים מוויטמינים אלה אינם ניתנים לאחסון בגוף, כך שעלינו לצרוך אותם מהמזון שאנו אוכלים. מה טוב יותר מלשתות כמות יומית של ג’ל אלו ורה תוך כדי חיזוק טבעי של המערכת החיסונית כנגד מתחים פיזיולוגיים הנובעים מחומרי חמצון רדיקלים חופשיים

2 – משפיע על בריאות העור
כאשר תאי העור נוצרים לראשונה הם גדולים למדי ומלאי חיות, אולם עד שהם מגיעים לפני השטח לאחר 21-28 ימים (בעור רגיל) הם הופכים לצל של עצמם ומשתנים לשכבת קראטין דקיקה ומתפוררת, שבסופו של דבר- נושרת. ג’ל האלו ורה מספק את החומר החיוני המזין את תאי הבסיס ולפיכך שומר על בריאות העור ועל יכולתו לבצע תפקידים חיוניים ביתר יעילות – כמו גם להיראות נפלא!

3 – אנטי אייגי'ינג מגביר את ייצור הקולגן ואלסטין
מגביר את פעילות התאים הנמצאים בעור ותפקידם הוא יצירת סיבים כגון קולגן ואלסטין. סיבים אלו מעניקים לעור את מבנהו וכמובן, מעניקים לו מראה גמיש וחלק. זה נהדר מבחינה קוסמטית, אולם חומרים אלה חשובים ביותר גם להחלמת פצעים, מאחר שסיבים אלה יוצרים סבך או רשת של תאים הנבנים כדי לסגור את הפצע. האלו ורה מאיצה את התרבותם של תאים אלה וככל שהם רבים יותר, כך הם יוצרים יותר סיבים. הודות לאלו ורה, ניתן להפחית את זמן ההחלמה של פצעים עד קרוב לשליש.

4 – פעילות אנטי-ויראלית
בתוך השכבה הרירית של העלה העוטף את הג’ל הפנימי, ישנה שרשרת ארוכה של סוכר, או פוליסכריד (רב-סוכר). שרשרת זו מסוגלת להגן עלינו מפני מתקפות של וירוסים שונים. החל בווירוסים הפשוטים הגורמים למחלות ביומיום וכלה בוירוסים מורכבים יותר. בארה”ב לקחו תמצית של סוכר זה מהאלו ורה ועיבדו אותה לתרופה, אך למעשה אין צורך למצות את “כדור הקסם”. שתיית הג’ל יעילה באותה מידה.

5 – מסייע בבריאות העיכול
מערכת עיכול בריאה מבטיחה ספיגה של חומרים מזינים מהמזון שאנו צורכים למחזור הדם. ישנן ראיות קליניות חותכות לכך ששתיית ג’ל אלו ורה מסייעת למעיים לספוג חומרים אלה ביתר יעילות, בעיקר חלבונים. אני משוכנע שגם חומרים אחרים נספגים ביתר קלות הודות לג’ל. האלו ורה תורם לפעילות המעיים לאלו ורה השפעה חיובית להפליא על פעילות המעיים המסייעת למעבר חלק ויעיל של חומרים, ואף לרוב מפחיתה את חוסר הנוחות והכאבים הכרוכים בעווית מעיים.

6 – משפיע על אוכלוסיית החיידקים במעיים
אלו ורה היא מֵאֲזֵן טבעי באזורים רבים, אך בעיקר בתוך המעיים, שם היא מווסתת את אוכלוסית החיידקים והשמרים השוכנים במקום. בתקופות שונות בחיים אנשים עלולים לפתח, עקב מגוון סיבות, חוסר-איזון שעלול לגרום לבעיות. בדומה לחיידקים הפרוביוטיים, האלו ורה מסייעת בהשבת האיזון לקדמותו.

7 – אפקט משכך כאבים ואנטי-דלקתי
בין החומרים שזוהו באלו ורה נמצאים כמה חומרים משככי כאבים ואנטי דלקתיים המסייעים רבות לאנשים הסובלים מתסמינים אלו.

8 – מקור מצויין למינרלים
חלק מהמינרלים המצויים באלו ורה כוללים סידן, נתרן, אשלגן, ברזל, כרום, מגנזיום, מנגן, נחושת ואבץ. זאת משום שהצמח גדל בדרך כלל באזורים שבהם הקרקע עשירה במינרלים אלה. והשורשים שלו מסוגלים לספוג אותם ולהעביר אותם דרך הצמח אלינו בצורה נגישה ביותר.

9 – משקה טבעי לבריאות טובה
הגוף מסוגל לאפשר פעולה יעילה של מערכות אנזימים מורכבות ביותר ע”י שתייה של ג’ל אלו ורה עם כל המרכיבים החיוניים שבו (שלרוב נעדרים מן התזונה שלכם), כולל 19 מתוך 20 חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם ושבע מתוך שמונה החומצות החיוניות שפשוט אינן ניתנות לייצור. פירוש הדבר שהגוף יכול לתפקד במאת האחוזים. מבחינת הצרכן, התוצאה הסופית היא תחושה נפלאה של בריאות שלרוב נילווית אליה גם יכולת משופרת לעמוד בפני מחלות ואף התגברות עליהן.

הסיבה שבגללה URB ממליצה על ג'ל האלוורה לשתייה היא:

10 – שיפור מערך הוויטמינים כלפי פנים – מקרין כלפי חוץ!
אנחנו תמיד תומכים בחיזוק הגוף עידוד הספורט ושימוש במוצרים הפועלים כלפי פנים ומשדרים כלפי חוץ.
לכן אנחנו ממליצים על שתיית האלו ורה לחיזוק ועידוד הוויטמינים החשובים  לעור הפנים והגוף ומאמינים כי חיזוק מערך הפנימי יחד שם המערך החיצוני – יביא אותנו לתוצאות מושלמות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן